JIŽ 30 LET

  • přináší povzbuzení v křesťanské víře
  • pomáhá budovat křesťanskou identitu
  • ukazuje, jak duchovně žít každodennost
  • svěřeno pod ochranu Panny Marie

Časopis Immaculata vydává Řád minoritů v ČR ve spojení s Národním centrem Rytířstva Neposkvrněné a navazuje na tiskový apoštolát sv. Maxmiliána M. Kolbeho. Svým obsahem navazuje na františkánskou spiritualitu a hnutí Rytířstva Panny Marie Neposkvrněné, které založil sv. Maxmilián M. Kolbe roku 1917.

Co najdete uvnitř?

V časopise si můžete přečíst tematicky zaměřené články prohlubující víru, svědectví, rozhovory, příběhy, něco málo z historie církve, střípky zpráv, o kterých se jinde moc nepíše. Můžete se navzájem povzbudit v rubrice „Poděkování“ a požádat ostatní čtenáře o modlitbu na váš úmysl. Na své si přijdou také nejmenší ve své rubrice „Pro děti“. Pro čtenáře ze Slovenska je pravidelně připraven článek v jejich jazyce.

Existuje také ve zvukové podobě

Časopis Immaculata si můžete také poslechnout jako nahrávku – načtenou lektorem. Poslechnout si můžete z našich webových stránek anebo také v podcastovém přehrávači jako je např. Spotify či iTunes.

Co dalšího byste měli vědět?

Časopis Immaculata vychází 1x za 2 měsíce, má 44 stran, nezveřejňuje reklamy, proto je zcela odkázán na dobrovolné dary svých čtenářů. Náklady spolu s poštovným na přípravu 1 výtisku se pohybují kolem 33 Kč.

Adresa redakce

Redakce časopisu Immaculata
Konvent minoritů v Brně
Minoritská 469/1
602 00 Brno tel.: 605 459 174  (Po-Pá, 9:00-12-00)
email: [email protected]
web: immaculata.minorite.cz