Dnes je 3. neděle velikonoční.

V neděli 21. dubna oslavíme 4. neděli velikonoční.

V neděli 7. dubna se při sbírce na charitativní účely vybralo 20 776 Kč. Peníze již byly odeslány. Děkujeme za vaši štědrost.

Ve středu 17. dubna v 18:18 hod. zveme do kapitulní síně našeho kláštera na večer chval.

Ve čtvrtek 18. dubna v 16:30 hod. proběhne setkání zájemců sekulárního františkánského řádu. Sraz je v boční chodbě kostela. Kontaktní osobou je Jaroslav Engelhart (tel. č.: 734 711 684).

V sobotu 20. dubna vás od 15:30 hod. zveme na Medjugorský duchovní večer s Mary’s Meals. Spojme se modlitbou za mír pod ochranným pláštěm Panny Marie se zpěvy z Medjugorje. Více informací najdete na plakátě pod kůrem.

Ve dnech 15. – 21. dubna se koná celosvětový týden modliteb za duchovní povolání. Prosíme zahrňte tento úmysl i do vašich modliteb.

Dne 1. května organizujeme farní pouť k Panně Marii Sedmibolestné na Cvilín u KrnovaPřihlásit se můžete do neděle 21. dubna v zákristii, kde také obdržíte bližší informace.

Srdečně zveme mladé na Diecézní setkání mládeže, které proběhne v Třebíči v sobotu 18. května. Je určené pro mládež ve věku 12-25 let. Zájemci se mají přihlašovat na webových stránkách Diecézního centra mládeže: mladez.biskupstvi.cz/dsm.

Categories: Aktuality