Dnes je 5. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu oslavíme:

– v pondělí 6. února památku sv. Petra Křtitele, Pavla Mikiho a druhů, mučedník
– v úterý 7. února památku sv. Kolety z Corbie, panny 2. řádu sv. Františka
– v pátek 10. února památku sv. Scholastiky, panny
– v sobotu 11. února památku Panny Marie Lurdské
– v neděli 12. února 6. neděli v mezidobí

V úterý 7. února po mši sv. v 15:30 hod. bude Mariánské večeřadlo, které povede o. Pavel Merta.

V sobotu 11. února je památka Panny Marie Lurdské, je to zároveň světový den nemocných. Při mši sv. v 8:00 hod. budeme udělovat svátost pomazání nemocných.

V sobotu 11. února vás od 16:00 hod. zveme na Medjugorský duchovní večer s Mary’s Meals. Spojme se modlitbou za mír pod ochranným pláštěm Panny Marie se zpěvy z Medjugorje. Více informací najdete na plakátě pod kůrem.

V neděli 12. února vás zveme na přednášku pro manžele a rodiny na téma Nese nás řeka lásky (o lásce v manželství a lásce a kázni ve výchově dětí) jako vzpomínka na Jiřinu Prekopovou. Prosíme zájemce, aby se přihlašovali v zákristii. Více informací najdete na plakátě.

V sobotu 18. února od 16:00 hod. zveme všechny rodiče s dětmi na Dětský karneval, který se bude konat v kapitulní síni našeho kláštera. Téma bude: Můj oblíbený svatý nebo svatá. Pokud se budete chtít zúčastnit, prosíme, přihlašujte se v zákristii do neděle 12. února. Více informací najdete na plakátech.

Ve dnech 10. a 11. března se bude v našem kostele konat postní duchovní obnova, kterou povede o. Vojtěch Kodet. Program bude v nejbližších dnech zveřejněn na plakátech a našich internetových a facebookových stránkách.

Categories: Aktuality