Dnes je slavnost Ježíše Krista Krále. Minulou neděli se ve sbírce na podporu katolických médií vybralo 19 115 Kč. Peníze již byly odeslány. Děkujeme za vaši štědrost.

V tomto týdnu oslavíme:

– v pondělí 21. listopadu památku Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě
– v úterý 22. listopadu památku sv. Cecílie, panny a mučednice
– ve čtvrtek 24. listopadu památku sv. Ondřeje Dung Laca, kněze, a druhů, mučedníků
– v sobotu 26. listopadu památku sv. Leonarda z Porta Mauritia, kněze 1. řádu sv. Františka
– v neděli 27. listopadu, 1. neděli adventní

Příští neděli začíná adventní doba a nový liturgický rok. Při všech mších sv. budeme žehnat adventní věnce. Přinesené věnce, prosíme, pokládejte do presbytáře k obětnímu stolu před začátkem mše sv.

Srdečně vás zveme na tvoření adventních věnců, které se bude konat v sobotu 26. listopadu od 8:45 do 11:30 hod. ve farní kavárně (na staré faře). S sebou si vezměte korpus, svíčky a ozdoby. Těšíme se na vás.

V úterý 22. listopadu zveme na setkání ctitelů Božího Milosrdenství. Začne modlitbou růžence ve 14:30 hod., následovat bude Korunka k Božímu milosrdenství a mše sv. v 15:30 hod., celebrovaná o. Pavlem Habrovcem.

V úterý 22. listopadu po mši sv. v 15:30 hod. vás také zveme do kapitulní síně našeho kláštera na setkání okolo pražského Jezulátka. Více informací najdete na plakátě pod kůrem.

Jako každým rokem, tak i letos, se v naší farnosti setkáme se sv. Mikulášem, a to v neděli 4. prosince po dětské mši svaté v 10:30 hodv kapitulní síni. Zvány jsou hlavně děti a jejich rodiče.

Categories: Aktuality